800-6 Sześciolatek manekin

SKU:

845,00 zł netto

  • bez głowy
  • typu jajo

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin dziecięcy biały, pomimo że powstał na podstawie klasycznego modelu, posiada elementy nowoczesnego designu. Jego wymiary odpowiadają dziecku w wieku 6 lat. Jego buńczuczna postura, stojącego w szerokim rozkroku dziecka wyraża ochotę na zawojowanie świata, przywództwo w grupie i  chęć posiadania ostatniego słowa. Jego styl jest zainspirowany bajkowym światem dzieci. Swoją rolę spełni na wystawie lub we wnętrzu sklepu dla młodych buntowników. Ponadczasowy manekin z głową typu jajo lub w wersji bez głowy będzie idealnym wyborem do Twojego sklepu, zwłaszcza matowe wykończenie sprawia, że wprost idealnie dopasowuje się do każdego wystroju.

Zobacz inne kolekcję manekinów dziecięcych: https://moremannequins.pl/manekiny-dzieciece.5

Charakterny manekin dziecięcy

Nowy uczeń wchodzi w progi szkoły. Wyeksponuj to, wybierając do swojego sklepu ten produkt. Dodaj sześciolatkowi szyku, dodaj mu szkolny plecak lub sportowy strój na zajęcia z aktywności fizycznej. Wykorzystaj jego zawadiacką postawę, dodaj jakiś element stroju, który podkreśli jego charakter. Niech to będzie czapka na bakier, biała koszula i spodnie na szelki. Stwórz gwiazdę. Nie ma znaczenia, że to tradycyjny model. Razem z innymi manekinami zaprezentują doskonały świat zabawnych dzieciaków, bez zbędnych ceregieli. Klasyka nie musi być nudna. Do tego możesz wybrać czy chcesz manekina z głową typu jajo, czy wolisz jednak bez głowy.

Wystawa sklepowa marzeń

Obudź w sobie dziecko. Zamknij oczy i pomyśl, co wtedy robiłeś czy robiłaś. Jak wyglądał Twój świat i czy chcesz to teraz pokazać na wystawie swojego sklepu. Odrzuć wszelkie granice i pokaż, na czym Ci zależy, pomóż rodzicom czy opiekunom dzieciaków czuć się dobrze w Twoich ubraniach. Niech oczy wszystkich skierują się na Twoją magiczną wystawę.

Manekin sklepowy do szybkiego złożenia

Klasyczny manekin dziecięcy, którego charakterystyczna sylwetka dodaje mu czaru. Pokochasz go i to, co nim zaprezentujesz. Pokochają go Twoi klienci. Nie ma się nad czym zastanawiać, model jest dostępny, a dodatkowym jego plusem jest to, że łatwo można go złożyć i rozpocząć prawdziwy show na wystawie.

Specyfikacja

Wysokość 104-120 cm
Klatka 60 cm
Pas 54 cm
Biodra 66 cm
Kolor biały mat RAL9003
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)

Recenzje

Napisz recenzję

6 innych produktów w tej samej kategorii: