800-4 Ponadczasowy manekin

SKU:

845,00 zł netto

  • bez głowy
  • typu jajo

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin dziecięcy z głową typu jajo jest klasycznym modelem z kolekcji podstawowej. Inspirowany kolorowym światem dzieci. Jego wymiary odwzorowują czteroletnie dziecko. Postać ma luźną postawę, stoi w lekkim rozkroku. Wygląda, jak dziecko, które myśli, co by tu teraz zrobić, aby zostać zauważonym. Dedykowany do sklepów z ubraniami i akcesoriami dla dzieci. Uniwersalny i ponadczasowy manekin całopostaciowy w matowym wykończeniu będzie idealnym wyborem do Twojego sklepu. W zależności od potrzeb możesz wybrać model z głową abstrakcyjną typu jajo lub bez głowy.

Tradycyjna kolekcja

Nasz czterolatek jest już w przedszkolu. Uczy się przez zabawę. Poznaje nowych przyjaciół.  Wybierając ten produkt, masz szansę zaprezentować kolekcje przeznaczone do spędzania czasu na świeżym powietrzu i w przedszkolnej ławce. Każdy model jest tradycyjny i bez trudu wchodzi w relację z innymi. Przystosowany do łączenia ze starszymi i młodszymi postaciami. W ten sposób można pokazać grupę małych przyjaciół, rozrywki na placu zabaw i pilnych dzieciaków, poznających litery. Idealnie będą wyglądać w jeansach, bluzach i czapkach z daszkiem. Na swojej wystawie możesz wykreować fantastyczny świat dziecka, tym samym zwracając uwagę klientów.

Polskie manekiny dziecięce

Jesteśmy krajowym producentem manekinów całopostaciowych. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Manekiny dziecięce z kolekcji 800 to klasyczne postawy, wykonane z należytą starannością. Dokładamy należytej staranności, aby postaci przypominały maluchy. Czterolatek w naszym wykonaniu jest typowym dzieckiem. W połączeniu z innymi postaciami z tej serii stworzą wystawę marzeń.

Wytrzymały manekin do sklepu

Model jest lekki i prosty w użytkowaniu. Wykonany z trwałych materiałów, zniesie każdą zmianę wystawy, przestawianie, przenoszenie i przebieranie. Jeśli potrzebujesz porady, nie wiesz od czego zacząć, jakie manekiny będą najlepsze dla Ciebie, zadzwoń do nas. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że zawsze stajemy na wysokości zadania.

Specyfikacja

Wysokość 95-110 cm
Klatka 56 cm
Pas 51 cm
Biodra 60 cm
Kolor biały mat RAL9003
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)

Recenzje

Napisz recenzję

6 innych produktów w tej samej kategorii: