800-11 Manekin nastolatek biały mat

SKU:

945,00 zł netto

  • bez głowy
  • typu jajo

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin młodzieżowy 810-EH-11 jest jednym z naszych bestsellerów. Jego wygląd to idealny jedenastolatek. Model jest bardzo uniwersalny, unisex, dlatego zaadoptuje się doskonale w każdej wystawie, w każdym kolorze. Manekin całopostaciowy jest ergonomiczny, łatwo się z nim pracuje, wyjątkowo estetycznie zaprezentuje stylizacje codzienne lub typowo szkolne. Jeśli zajdzie taka potrzeba, aby pokazać na nim ubrania eleganckie, spełni pokładane w nim oczekiwania.

Inne kolekcję manekinów dziecięcych: https://moremannequins.pl/manekiny-dzieciece.5


Manekin młodzieżowy

Wygląd tego manekina, jego luźna, nieskomplikowana pozycja to styl typowego nastolatka. Słucha, przygląda się otoczeniu, rówieśnikom, wyrabia sobie swoje zdanie i nie ma zamiaru go zmienić. Ma argumenty, aby bronić swoich poglądów i buduje swoją tożsamość. Taka jest dzisiejsza młodzież, wie więcej, niż wydaje się dorosłym. Ten klasyczny model pozwoli uzyskać na wystawie atmosferę, w jakiej przyszło funkcjonować młodym ludziom. To trochę bajka, a trochę realny świat. Wszystko odbywa się na granicy tych dwóch płaszczyzn, jedenastolatki właśnie opuszczają strefę dziecięcej zabawy i wchodzą na inny poziom. Warto pokazać ten nowy styl. Dodaj do niego inne modele z tej kolekcji, a stworzysz wystawę, która kupi serca nastolatków i ich opiekunów.

Manekin bez głowy to dobre rozwiązanie

Manekin tego rodzaju kładzie nacisk przede wszystkim na szczegóły ubioru. Zwraca uwagę na najistotniejsze elementy odzieży i dodatków. Klasyczna postura, tradycyjna kolorystyka to jego atuty. Sprawi, że witryna sklepowa zyska nowy, artystyczny wyraz. To z kolei powoduje, że będziesz mieć ogromną ochotę, aby wystylizować go finezyjnie, z polotem, nieszablonowo.

Wyróżnij się wystawą sklepową 

Praktyczny model, wykonany z włókna szklanego, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Do jego niewątpliwych zalet zaliczamy prostotę i wszechstronność. To klasyczny manekin, ale potrafi błyszczeć. Polecamy tę serię z czystym sumieniem i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z funkcjonowaniem konkretnego modelu. Nasi specjaliści doradzą w wyborze odpowiedniego produktu.

Specyfikacja

Wysokość 125-145 cm
Klatka 65 cm
Pas 57 cm
Biodra 74 cm
Płeć męskie
Kolor biały mat RAL9003
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)

Recenzje

Napisz recenzję

6 innych produktów w tej samej kategorii: