TMB-10 Dziecięcy manekin spoglądający przez ramię

SKU:

1 415,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Dziecięcy manekin spoglądający przez ramię ożywi ekspozycję i nada jej nowoczesnego wyrazu. Sprawdzi się w pojedynkę — do prezentacji stylizacji wewnątrz atelier. Będzie także idealnym uzupełnieniem grupowych aranżacji najnowszych kolekcji w witrynach butików.

Nietypowa, dynamiczna poza modelu TMB10 przyciąga wzrok. Przypomina sylwetki, które możemy obserwować w butikach najbardziej znanych projektantów świata. Manekin jest ustawiony do nas tyłem, jednak mimo to, spogląda wprost na nas – zaglądając przez jedno ramię. Nietypowe? Zgadza się – to manekin, który z pewnością przyciągnie wzrok przechodniów. Sprawdzi się jako ekspozytor chłopięcych stylizacji z atrakcyjnym wykończeniem tyłu odzieży i modnego obuwia (stopa manekina jest zwrócona prostopadle do odbiorcy). Dynamiczna sylwetka wzbudzi w potencjalnych klientach zainteresowanie i zachęci do zapoznania się z pozostałą częścią kolekcji.

Opowiedz historię z udziałem manekinów dziecięcych : https://moremannequins.pl/blog/post/wystawa-z-manekonow-dzieciecych.html

Dziecięcy manekin spoglądający przez ramię wzbudza ciekawość odbiorcy

Chcesz w nietypowy sposób przyciągnąć wzrok odbiorcy? Szukasz ekspozytora, który doskonale zaprezentuje najnowszą kolekcję, a jednocześnie wzbudzi ciekawość i chęć odkrywania marki? Dziecięcy manekin spoglądający przez ramię spełni Twoje oczekiwania. Niebanalna poza, wysokiej klasy materiał, abstrakcyjna, gładka głowa z delikatnie wyrzeźbionymi rysami — to dzięki dbałości o detale nikt nie przejdzie obok Twojej ekspozycji obojętnie.

Designerski manekin dziecięcy z włókna szklanego

Chłopięcy manekin dziecięcy TMB10 z serii TOMBOY to designerski ekspozytor dla wymagających marek. Został wykonany z niebywałą starannością. Do produkcji wykorzystano wysokiej klasy włókno szklane — surowiec, który doskonale sprawdza się w aranżacji wystaw w ekskluzywnych salonach sprzedaży.

Dziecięcy manekin spoglądający przez ramię — dostępność

Wsłuchujemy się potrzeby branży, dlatego dbamy o stałą dostępność modeli TOMBOY w magazynie MORE Mannequins. Zapytaj nas o możliwość szybkiej dostawy ekspozytora TMB10.

Specyfikacja

Wysokość 140 cm
Klatka 68 cm
Talia 60 cm
Biodra 74 cm
Kolor cielisty
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)

Recenzje

Napisz recenzję

10 innych produktów w tej samej kategorii: