TMB-9 Manekin dziecięcy ze skrzyżowanymi rękami

SKU:

1 415,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin dziecięcy ze skrzyżowanymi rękami z kolekcji TOMBOY jest przeznaczony do prezentacji chłopięcych stylizacji. Postać doskonale oddaje buntowniczy charakter dzieci w wieku szkolnym, podkreśla ich zadziorny charakter oraz pewność siebie. TMB9 nie jest tylko ekspozytorem, prezentującym stylizacje w witrynie butiku. To manekin, z którym utożsami się niejedno dziecko. Obok tak charyzmatycznej postaci nie sposób przejść obojętnie.

Manekin chłopięcy TMB9 został wykonany z eleganckiego włókna szklanego. Materiał wykorzystywany jest do produkcji wysokiej klasy ekspozytorów. Poza tym doskonale uwydatnia piękno prezentowanych stylizacji i podkreśla rangę marki. Wyróżnia się na tle innych manekinów – zarówno estetyką, jak i trwałością. Daje wyraz zaangażowaniu marki w najmniejszy szczegół sposobu, w jaki prezentowana jest kolekcja ubrań.Zainsperuj się naszym artykułem o wystawach sklepowych i stwórz swoją.

Manekin dziecięcy ze skrzyżowanymi rękami na klatce piersiowej — możliwość prezentacji wielu stylizacji

Manekin TMB9 oddaje charakter buntowniczych dzieci. Doskonale wyeksponuje zarówno modne, sportowe i casualowe stylizacje, jak i te eleganckie, na bardziej oficjalne wyjścia. Gładka sylwetka o precyzyjnie wyrzeźbionych liniach sprawi, że każda część stylizacji będzie układć się doskonale – jak na prawdziwym młodym modelu. Warto zwrócić uwagę na detale – rozstawienie palców u stóp umożliwia prezentację letniego obuwia dla nastolatków.

Naturalna poza i perfekcyjne wykończenie

Manekin dziecięcy ze skrzyżowanymi rękami został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Delikatnie podkreślone mięśnie, lekko przechylony tors i swobodnie rozstawione nogi — to wszystko sprawia, że manekin TMB9 przypomina pozycję modeli, niczym z pokazów mody. Łączy nutę nonszalancji i swobody. Trafia do młodych widzów, co ma bezpośredni wpływ na odbiór kolekcji, które chcesz zaprezentować na swojej witrynie lub wewnątrz butiku, w ramach ekspozycji sklepowej.

Manekin dziecięcy ze skrzyżowanymi rękami — krótki termin realizacji

W magazynie MORE Mannequins dbamy o stałą dostępność manekinów z włókna szklanego. Realizujemy zamówienia w krótkim terminie. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zapytaj o model TMB9. Skorzystaj z możliwości szybkiej dostawy.

Specyfikacja

Wysokość 140 cm
Talia 60 cm
Biodra 74 cm
Kolor cielisty
Podstawa szklana, okrągła (B-G3)

Recenzje

Napisz recenzję

10 innych produktów w tej samej kategorii: