TMB-13 Manekin nastolatek

SKU:

1 415,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin dziecięcy o wyprostowanej posturze sprawdzi się, jeśli chcesz zaprezentować stylizacje dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

W odróżnieniu od pozostałych propozycji z kolekcji TOMBOY, model TMB13 ma statyczną pozę. Ręce manekina ułożone są wzdłuż sylwetki. Lekko przechylona lewa stopa wskazuje na dziecięcą nieśmiałość lub delikatne zniecierpliwienie. Ekspozytor z włókna szklanego doskonale uzupełni kompozycję VM, która połączy dynamikę i spokój – dziecięcą energii oraz rozwagę.

Ekspozytor z białego, matowego włókna szklanego mierzy 133 cm. Manekin dziecięcy o wyprostowanej posturze nie ma jasno określonej płci. Z powodzeniem można wykorzystać go do ekspozycji kolekcji unisex. Sprawdzi się jako ekspozytor wewnątrz studia sprzedaży, podczas pokazów mody czy targów. Zachwyci jakością i dbałością o detale, podkreślając standardy Twojej marki.

Zobaczać jak ustawiać interakcję pomiędzy manekinami

Ekspozytor z włókna szklanego o statycznej pozie dla ekskluzywnych marek

Ekspozytor TMB13 z serii TOMBOY został wykonany z włókna szklanego. To trwały materiał wysokiej jakości, który łączy elegancję szkła oraz trwałość tworzywa sztucznego. Luksusowy manekin dziecięcy doskonale pasuje do jakościowych ubrań. Podkreśla jakość marki i prezentowanej stylizacji.

Manekin dziecięcy o wyprostowanej posturze

Świat dzieci jest różnorodny. Nie sposób tego pominąć podczas aranżacji wystaw dziecięcych kolekcji w atelier. Manekin dziecięcy o wyprostowanej posturze nada kontrastu innym, dynamicznym postaciom TOMBOY w projekcie Twojej witryny lub w aranżacjach sklepowych. Model TMB13 zrównoważy Twoją ekspozycję. Wyróżni ją i nada jej naturalnego wyrazu.

Manekin o wyprostowanej sylwetce dziecka z krótkim terminem dostawy

W branży modowej liczy się czas. Koncepcje VM zmieniają się w mgnieniu oka, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. Zapytaj naszych doradców o dostępność modelu TMB13. Jako producent manekinów z włókna szklanego, oferujemy krótkie terminy dostaw.

Specyfikacja

Kolor cielisty

Recenzje

Napisz recenzję

10 innych produktów w tej samej kategorii: