TMB-11 Natolatek manekin stojący

SKU:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 415,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin dziecięcy z ręką na biodrze przypomina nastoletniego modela. Postać o sylwetce chłopca ma wyraźnie zarysowane mięśnie i gładką, abstrakcyjną głowę. Ekspozytor został wykonany z włókna szklanego o matowym wykończeniu w kolorze złamanej bieli.

Naturalna pozycja manekina, oparta o biodro ręka i lekki rozkrok nadają mu naturalności, obok której nie sposób przejść obojętnie. Łagodnie uniesione pięty manekina pozwalają na ekspozycję sportowych butów chłopięcych z grubszą podeszwą lub tych eleganckich, na klasycznym, minimalnym obcasie. Swobodna pozycja postaci z serii TOMBOY to gwarancja idealnej prezentacji kolekcji niczym na prawdziwym modelu. Została zaprojektowana z myślą o wymagających markach, które chcą podkreślać dbałość o detale nie tylko pod kątem jakości ubrań, ale i otoczenia marki.

Zobacz:jak przedstawiać interakcje pomiędzy manekinami

Manekin dziecięcy z ręką na biodrze — poza modela na wybiegu

Manekin TMB11 z serii TOMBOY to ekspozytor, który reprezentuje artystyczny, modowy charakter branży. Doskonale sprawdzi się w wysokiej klasy atelier, a także w mniejszych butikach polskich, młodych projektantów. Manekin dziecięcy z ręką na biodrze został uchwycony w charakterystycznej, znanej z wybiegów pozie. Nawiązuje do ekspozytorów, które można spotkać na witrynach w paryskich czy włoskich butików. Subtelna, nonszalancka poza doskonale eksponuje prezentowaną kolekcję, przyciąga wzrok odbiorcy i pobudza jego wyobraźnię.

Oryginalny manekin z włókna szklanego

Manekin dziecięcy z ręką na biodrze przypomina prawdziwą postać nastoletniego chłopaka. Wyróżnia go precyzyjne wykończenie i jakość. TMB11 dobrze prezentuje się w pojedynkę, wewnątrz butiku, a także w grupie pozostałych manekinów z serii TOMBOY.

Skrócony czas dostawy — manekin dziecięcy z opartą na biodrze ręką

Nowoczesne, dziecięce kolekcje wymagają doskonałej prezentacji. Powinny przyciągać spojrzenia zarówno starszych, jak i młodszych odbiorców. Zapytaj nas o dostępność modeli TOMBOY w magazynie MORE Mannequins. Realizujemy zamówienia z krótkim czasem dostawy.

Specyfikacja

Kolor cielisty

Recenzje

Napisz recenzję

10 innych produktów w tej samej kategorii: