900M2

1 429,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość185 cm
Klatka98 cm
Pas80 cm
Biodra93 cm
Płećmęskie
Brand PersonaPremium, > 21 lat
Kolorbiały mat

Manekin sklepowy głowa jajo

Podstawowym kryterium naszej klasycznej kolekcji 900 jest nawiązanie do tradycji i maksymalne uproszczenie pracy z manekinami. Model z tej serii przeznaczony jest do każdego rodzaju odzieży, odpowiednio wyeksponowany przyciągnie klientów do sklepu.

Manekin głowa jajo jest wyjątkowo uniwersalny, ale jednocześnie niecodzienny. Wyglądem przypomina nietuzinkowego, młodego mężczyznę. Sylwetka manekina zuchwale patrząca w prawo daje wyraz pewności siebie i gotowości na nowe wyzwania. Postać ta sprawia wrażenie, że znajduje się w konkretnej sytuacji i jest gotowa bronić swojego zdania za wszelką cenę.

Zobacz odpowiednik damski: https://moremannequins.pl/manekiny-damskie-podstawowe-kolekcja-900/zenski-manekin-z-frp.826.html

Manekin z głową jajo nowe rozwiązania

Stwórz wystawę w tradycyjnym stylu, przy pomocy nowych manekinów męskich. Zrealizuj swój pomysł na arcyciekawy wystrój wystawy i wnętrza butiku. Zachęć klientów, aby odwiedzili Twój sklep, przedstawiając im awangardowe kreacje na klasycznym manekinie. Pokaż świeżość lat młodzieńczych, wykorzystaj jego potencjał. Efekt gwarantowany. Produkt ten, ze względu na swoją smukłą i wysportowaną sylwetkę, jest przeznaczony przede wszystkim do sklepów z odzieżą codzienną i sportową, ale można na nim zaprezentować również klasyczne zestawy ubrań. Jest symetryczny, dzięki czemu przedstawi każdy zestaw odzieży w doskonały sposób. Model jest szczuplejszy i dużo łatwiejszy w eksploatacji. Prosty sposób montażu pozwoli na bezproblemowe korzystanie z manekina. Wszystkie niezbędne elementy oraz podstawę znajdziesz w zestawie.

Jakość w atrakcyjnej cenie

Gwarantowana wysoka jakość to nasza myśl przewodnia. W przypadku manekinów kolekcji 900, które są naszymi klasycznymi produktami, pomimo stosunkowo niskiej ceny, pozostają ciągle na topie, jeśli mowa o wysoko gatunkowym produkcie.

Manekin matowy zrobi wszystko

Jeśli szukasz produktu ponadczasowego, który potrafi znakomicie wyeksponować praktycznie każdy rodzaj stylizacji, ten model jest dla Ciebie. Przeznaczony do dużych sklepów i małych butików, do wystaw stworzonych z rozmachem i do artystycznych kreacji. Nie zastanawiaj się dłużej i zamów manekina już dziś.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin sklepowy głowa jajo

Manekin sklepowy głowa jajo

Podstawowym kryterium naszej klasycznej kolekcji 900 jest nawiązanie do tradycji i maksymalne uproszczenie pracy z manekinami. Model z tej serii przeznaczony jest do każdego...

3 innych produktów w tej kolekcji