A-ICN-B2-58 Manekin głowa damska

SKU: A-ICN-B2-58

929,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Jeśli zależy Ci na stworzeniu wyjątkowej ekspozycji, która będzie zwracała uwagę potencjalnych klientów, zainwestuj w manekina w postaci głowy damskiej. Popiersie z teatralnie uniesioną twarzą do góryto produkt, który umożliwia ekspozycję kolczyków, naszyjników, opasek oraz czapek i chust. Postaw na unikalność i estetyczne wykonanie - w biznesie nic nie dzieje się przypadkowo.

Zobacz kolekcję manekiknów damskich postaciowych ICON

Manekin głowa damska- zamów estetycznie wykonany produkt

Manekin na kapelusze i biżuterię to możliwość zaprezentowania produktów dla kobiet w naturalny sposób. Idealne ułożenie elementów kobiecej garderoby w odniesieniu do naturalnej kolorystyki ludzkiej skóry, zachęcą klientów do przymiarek i zakupów. Popiersie możesz wykorzystać jako dodatek do ekspozycji w witrynie lub umieścić na specjalnych półkach w wewnątrz butiku.

Produkt jest wykonany z włókna szklanego. Jego całkowita wysokość wynosi 58 cm.

Poznaj cechy charakterystyczne manekina na czapki i ekspozytora na kolczyki

Ekspozytor w postaci popiersia został umieszczony na metalowej podstawie w kolorze chromowanym. Majestatycznie uniesiona głowa odsłania smukłą szyję i wyraźnie zarysowaną linię żuchwy. W uszach zostały zrobione dziurki, które umożliwiają założenie dowolnych kolczyków. W połączeniu z eleganckim kapeluszem lub ozdobami do włosów taka kompozycja z pewnością wpłynie pozytywnie na postrzeganie klientów oraz realnie zwiększy sprzedaż prezentowanych produktów.

Sprawdź, jak szybko możesz zamówić ekspozytor na kolczyki od producenta

Jeśli zależy Ci na wysokiej estetyce wykonania, mocnych produktach oraz idealnym odwzorowaniu ludzkich kształtów w najpiękniejszej odsłonie, złóż zamówienie na nasze produkty w sklepie internetowym. Poznaj nasze propozycje i skorzystaj z konkurencyjnych cen. Każde zamówienie jest realizowane niemal natychmiast, więc już dziś możesz kompletować kolejną ekspozycję towaru przy wykorzystaniu naszych manekinów.

Poznaj nasze mocne strony i złóż zamówienie u polskiego producenta manekinów i ekspozytorów na kolczyki.

Specyfikacja

Wysokość 58 cm
Materiał włókno szklane
Kolor cielisty
Podstawa okrągła, metalowa

Recenzje

Napisz recenzję

9 innych produktów w tej samej kategorii: