A-ICN-H1-40 Ekspozytor na okulary dłoń

SKU: A-ICN-H1-40

419,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Nowoczesna ekspozycja to nie tylko pięknie wyeksponowana odzież. Butik premium powinien również zadbać o przejrzystą wystawę dodatków, które kobiety chętnie noszą. Ozdobny stojak na biżuterię w kształcie dłoni< umożliwia prezentowanie naszyjników, pierścionków i bransoletek.

Czy wiesz, że sposób prezentowania produktów przeznaczonych do sprzedaży ma ogromny wpływ na sprzedaż? Jeśli chcesz ją zwiększyć, oprócz standardowych manekinów wystawowych, koniecznie zamów do swojego sklepu produkty pomocnicze w postaci ręki manekina.

Zobacz nasz artykuł na temat czym się róźni technika produkcji manekinów premium do manekinów tanich:https://moremannequins.pl/blog/post/manekiny-premium-a-manekiny-tanie-czym-rozni-sie-technika-ich-produkcji-.html

Zamów ekspozytor na okulary w kształcie dłon

Estetycznie wykonana, smukła kobieca dłoń umieszczona na metalowej podstawie w czarnym kolorze to dodatek, który możesz ustawić na ladzie, półce ekspozycyjnej lub w małej witrynie sklepowej. Czterdziestocentymetrowa wysokość wystarczy, by zwrócić uwagę klientek odwiedzających butik odzieżowy lub sklep biżuteryjny. Produkt został wykonany w kolorze „starej porcelany”, która odcieniem jest zbliżona do jasnej karnacji. Dzięki temu prezentowana biżuteria wygląda naturalnie i subtelnie.

Poznaj cechy charakterystyczne ozdobnego stojaka na biżuterię - dłoń

Ten elegancki ekspozytor to świetny sposób na zwrócenie uwagi klientów na konkretne modele biżuterii. To również ciekawy dodatek, który umożliwia dokonanie zakupu ostatniej szansy tuż przy kasie fiskalnej. Dłoń jest wykonana z odpornego na uszkodzenia włókna szklanego. Na Twoje życzenie możemy ją wykończyć w innym kolorze.

Sprawdź warunki dostawy ręki manekina do sklepu

Aby złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym, wystarczy, że ekspozytor na okulary-dłoń dodasz do wirtualnego koszyka i wybierzesz opcję realizacji zamówienia. Korzystając z usług polskiego producenta manekinów, otrzymujesz pewność, że czas realizacji będzie bardzo krótki, a otrzymane produkty z pewnością zachwycą Cię jakością i wysoką estetyką wykonania.

Złóż zamówienie w naszym sklepie i zacznij zwiększać sprzedaż poprzez prawidłową ekspozycję produktów. Już dziś poznaj nasze propozycje.

Recenzje

Napisz recenzję

9 innych produktów w tej samej kategorii: