A-ICN-H3-71 STOJAK NA BIŻUTERIĘ RĘKA

SKU: A-ICN-H3-71

589,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Chcesz stworzyć unikalną wystawę biżuterii? Piękna wystawa to stały element butików klasy premium. Zadbaj o to, by za każdym razem była ona przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami visual merchandisingu. Dzięki temu zaczniesz czerpać wymierne korzyści z prowadzonej firmy poprzez zwiększenie sprzedaży proponowanych dodatków. Prawidłowe prezentowanie biżuterii na subtelnej kobiecej dłoni z pewnością zachęci klientki do przymierzenia dodatków biżuteryjnych. Ustawiając manekina w kształcie ręki damskiej na sklepowej ladzie, stwarzasz doskonałą możliwość na dokonanie zakupu ostatniej szansy.

Zobacz artykuł o tym , jak zrobić aranżację salonu z sukniami ślubnymi

Stwórz wystawę biżuterii z figurką dekoracyjną w kształcie ręki

Dłoń ułożona w ozdobny, ale również realistyczny sposób ma wysokość 71 cm. Kolor produktu jest zbliżony do barwy skóry ludzkiej. Dzięki temu prezentowane produkty wyglądają naturalnie i mogą oddawać swój wdzięk. Wykończenie satynowe nawiązuje do eleganckiej porcelany.

Manekin ręka damska i jego cechy charakterystyczne

Produkt został umieszczony na czarnej metalowej podstawie w kształcie koła. Jest odporny i przy prawidłowym użytkowaniu długo będzie wyglądał jak nowy. Ten projekt został zrealizowany z myślą o potrzebach butików premium. Umożliwia fantazyjną prezentację biżuterii dla kobiet. Może stanowić również ciekawy dodatek do ekspozycji, które łączą w sobie standardowe manekiny wystawowe lub same popiersia.

Zamów u nas manekina rękę damską. Sprawdź, jak to zrobić?

Zamówienia realizowane przez polskiego producenta wysokiej jakości manekinów wystawowych oraz ekspozytorów biżuteryjnych są realizowane niemal od razu. Tylko produkty wykonywane w ramach indywidualnych preferencji wymagają nieco dłuższego oczekiwania. Od początku prowadzenia firmy szczególną uwagę przykładamy do estetycznego wykonania i realistycznych konturów sprzedawanych postaci.

Złóż zamówienie u polskiego producenta manekinów i spraw, by Twoja firma generowała większe zyski już od jutra. Postaw na profesjonalizm, doświadczenie i know-how. Poznaj naszą ofertę.

Recenzje

Napisz recenzję

9 innych produktów w tej samej kategorii: