A-ICN-B1-60 GŁOWA MANEKINA SEMI-ABSTRAKCYJNA

SKU: A-ICN-B1-60

Ten produkt nie występuje już w magazynie

929,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Głowa semi-abstrakcyjna wykonane z włókna szklanego przedstawiające postać o delikatnych rysach twarzy umożliwia stworzenie ciekawej ekspozycji nakryć głowy, ozdób do włosów, naszyjników oraz kolczyków. Opływowy kształt manekina damskiego w kształcie głowy ze wzrokiem skierowanym w dół możesz wykorzystać solo lub w komplecie z innymi popiersiami. Świetnie wkomponuje się również w wystawę, która wykorzystuje stojące ekspozytory biżuteryjne w kształcie dłoni o zróżnicowanej wysokości.

Zobacz nasz artykuł o manekinch Chanel : https://moremannequins.pl/blog/post/manekiny-chanel-jakie-manekiny-wybiera-jeden-z-najwiekszych-domow-mody-w-2022.html

Zamów manekina z głową semi-abstrakcyjną. Poznaj jego zalety.

Ten produkt zachwyca wyrafinowanym spojrzeniem. W połączeniu z przekręconą delikatnie głową w bok tworzy teatralną pozę. Popiersie zostało osadzone na chromowanym stojaku, dzięki czemu jest stabilne i można je łatwo wkomponować w pozostałe elementy ekspozycji.

Manekin damski w postaci samej głowy posiada specjalne otwory w uszach, by z łatwością móc eksoponować na nim dowolne modele kolczyków. Świetnie sprawdzi się w ekskluzywnych butikach i designerskich wnętrzach z odzieżą dla pań oraz w domach mody.

Głowa manekina popiersie. Poznaj cechy charakterystyczne tego produktu.

Oprócz teatralnej pozy ten produkt zachwyca wysoką estetyką wykonania. Włókno szklane pokryte farbą w odcieniu starej porcelany przypomina ludzką skórę. Delikatnie zarysowane rysy twarzy to standard w manekinach semi-abstrakcyjnych ICON CLASSIC.

Ten produkt ma 60 cm wysokości. Jest łatwy w utrzymaniu w czystości i odporny na zarysowania.

Sprawdź warunki dostawy głowy manekina — popiersie od producenta

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym, od razu otrzymujesz termin realizacji swojego zamówienia. To duże ułatwienie dla klientów, którzy skrupulatnie planują swoje działania. Wytworna ekspozycja zachęci Twoich klientów do odwiedzenia butiku.

Postaw na konkurencyjne ceny, krótki czas realizacji zamówień i najwyższą jakość manekinów. Jeszcze dziś złóż zamówienie u polskiego producenta i zmień oblicze swojej marki.

Recenzje

Napisz recenzję

9 innych produktów w tej samej kategorii: