ID

Kolekcja manekinów dziecięcych ID została zaprojektowana dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Idealne do różnorodnych aranżacji wystawy i wnętrza sklepu, z uwagi na uproszczoną anatomię. Dodatkowym atutem jest uniwersalny odcień white nude, który sprawia, że manekiny naturalnie wpasują się w każdą wystawę, jednocześnie podkreślając kolory ubrań. Zielona wiosna, niebieskie lato czy czerwona jesień będą wyglądać wyraziście, a taki przecież jest cel każdego rodzaju garderoby.

Nowoczesny design nawiązujący do najnowszych trendów visual merchandisingu.
• Modele są typu unisex.
• Minimalistyczne, proste do ułożenia ekspozytory dziecięce.
• Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym praca z naszymi manekinami jest bezproblemowa a ich żywotność znacznie dłuższa.

Nowoczesny design.

Manekiny pełnopostaciowe, pomimo niebywałej prostoty, są wielowymiarowe. Posiadają delikatne, semi-abstrakcyjne twarze, które nadają im osobowości. Te modele sa unisex, można jednak podkreślić damską płeć poprzez wybór opcji z dłońmi w formie przeprostów. Minimalistyczne pozy mają wiele delikatnych, ale charakterystycznych cech, które nadadzą wyjątkowej perspektywy witrynie sklepowej. Niewyszukane rozwiązania są najlepszym sposobem na przedstawienie mody. Klasyczne pozy w nowoczesnym wykonaniu zaprezentują nietuzinkowe kreacje z wyszukaną subtelnością. Manekin odzieżowy z tej serii jest prosty w użytkowaniu i ergonomiczny. Praca z nim to sama przyjemność.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów