STM38 Manekin sklepowy SPORT narciarz

SKU:

1 939,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin STM38 narciarz to sposób na interesujące wyeksponowanie sprzętu do uprawiania sportów zimowych. Na życzenie klienta podstawowy wygląd można znacznie zmienić.

Zobacz odpowiednik damski STF78

Lekki i wytrzymałymanekin pełnopostaciowy

Ekspozytor sportowy STM38 prezentuje wyprostowaną męską sylwetkę.Jego mocowanie znajduje się w łydce. Produkt wykonany jest z lekkiego, a przy tym odpornego na uszkodzenia włókna szklanego (FRP). Wytrzymałe są także dłonie z PVC. Niską podatność na uszkodzenia zapewnia także powłoka anti-scratch. W wersji podstawowej manekin sportowy jest w kolorze białym i o matowym wykończeniu.

Męski model manekina dopasowany do wymagań

Manekin sklepowy SPORT STM38 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie prezentowana jest odzież i sprzęt przeznaczone do uprawiania sportów zimowych. Dzięki temu jest to produkt dobry zarówno dla placówek handlowych oferujących sezonowo sprzęt narciarski, jak i do specjalistycznych sklepów. Odporne na kruszenie ręce będą doskonale prezentować np. narty, kije narciarskie i deski snowboardowe. Dyskretne mocowanie w łydce pozwala na pokazywanie ubrań narciarskich w atrakcyjny sposób, a do tego nie wymaga dziurawienia butów wystawowych. STM38 można dostosować do różnorodnych potrzeb klienta. Na życzenie może zostać w dowolnym wykończeniu. Co więcej, model ten istnieje w dwóch wersjach różniących się ustawieniem ramion i głowami. Dobrać można do niego pasującą postać kobiecą (manekin STF38) lub męską snowboardzisty/surfera (STM32).

Manekin sportowy STM38 – wyróżnij swój sklep

Na pełnym konkurencji rynku niełatwo jest się wyróżnić. Atrakcyjnie prezentujący asortyment narciarski manekin pomoże w zdobyciu uwagi potencjalnego klienta. Dzięki usłudze pozwalającej wybrać jego kolor i formę, można dostosować go do wyglądu wystawy i uczynić ją prawdziwą ozdobą sklepu. Wybierz manekin SPORT STM38, a klienci nie przejdą obok obojętnie!

Specyfikacja

Wysokość 190 cm
Klatka 103 cm
Pas 83 cm
Biodra 101.5 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

16 innych produktów w tej samej kategorii: