400-HLF2 Damski ekspozytor nogi i biodra

SKU: 400-HLF2

789,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Witryna sklepowa powinna już z odległości przemawiać do klienta. Warto zainwestować w atrakcyjne dodatki, takie jak ekspozytor wiszący. Z jego pomocą można w ciekawy sposób zaprezentować pełną ofertę sklepu. Dynamiczna poza wprowadza na wystawie ruch, który przyciąga uwagę z daleka.

Damski ekspozytor – nogi i biodra na pierwszym planie

Niektóre części garderoby wymagają odpowiedniej ekspozycji. Takiej, aby skupiała ona uwagę wyłącznie na niej. Z myślą o wymagających klientach powstał nasz model – damski ekspozytor. Nogi i biodra wiszące w górze skutecznie uatrakcyjniają witrynę sklepową. Konstrukcja 400-HLF2 inspirowana jest szczupłą kobiecą sylwetką. Ciekawy układ nóg sprawia, że widz ma wrażenie, jakby postać biegła i nagle zastygła w ruchu. Taka pozycja wprowadza dynamizm w witrynie sklepowej. Nikogo więc nie powinno dziwić, że model ten najlepiej spisze się w przypadku sklepów z odzieżą sportową, w której ruch odgrywa podstawową rolę.

Ekspozytor został wykonany w kolorze uniwersalnej bieli z matowym wykończeniem, dzięki czemu z powodzeniem wkomponuje się w każdego typu wystawę. Sylwetka odpowiada rozmiarowi 36 (S). Wszystkie szczegóły zostały wiernie odwzorowane – w MORE Mannequins dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal. To sprawia, że całość jest niezwykle realistyczna. Jest to zatem sposób na wyróżniającą się witrynę sklepową.

Ekspozytor wiszący – designerskie uzupełnienie witryny sklepowej

W zestawie znajduje się damski ekspozytor (nogi i biodra). Taki model z powodzeniem uzupełni każdą wystawę – można go zestawić z innymi ekspozytorami wiszącymi lub stojącymi, a także manekinami pełnopostaciowymi. Konstrukcja 400-HLF2 została wykonana z włókna szklanego – materiał ten odznacza się wysoką wytrzymałością oraz ciekawym designem.

Ekspozytory i manekiny od MORE Mannequins

Szukasz wysokiej jakości ekspozytorów i manekinów? MORE Mannequins to polska firma, która dostarcza oryginalne, wytrzymałe modele. To szybki sposób na całkowitą zmianę aranżacji witryny sklepowej.

Specyfikacja

Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

18 innych produktów w tej samej kategorii: