400-SLF2 Ekspozytor nóg kobiecych

SKU: 400-SLF2

885,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Współczesne zasady skutecznego marketingu zobowiązują zarówno duże sieci handlowe, jak i małe, ekskluzywne butki klasy premium do częstej wymiany produktów ekspozycyjnych. Zdecyduj się na unikalne formy i wykorzystaj naszą estetykę wykonania do promocji swojej marki.

Ekspozytor nóg kobiecych od polskiego producenta to gwarancja najwyższej jakości. Świetnie sprawdzi się do prezentacji odzieży dla kobiet lub sprzętu sportowego dla tych, którzy kochają aktywność na świeżym powietrzu bez względu na porę roku. Smukłe nogi naszego manekina możesz również ubrać tylko w buty, by podkreślić ich wagę w czasie komponowania codziennych stylizacji.

Ekspozytor nóg kobiecych — dopasuj go do indywidualnych potrzeb

Umięśniona kobieca sylwetka sprawdzi się w czasie ekspozycji dolnych części garderoby dla kobiet. Niebanalne ułożenie stóp doda Twojej ekspozycji elegancji i kobiecej delikatności. Ekspozytor nóg kobiecych możesz wykorzystać do prezentacji dopasowanej odzieży sportowej w postaci legginsów lub bielizny.

Nawiązując współpracę z producentem manekinów, możesz skorzystać z kastomizacji tego produktu. Za dodatkową opłatą chętnie wykonamy go zgodnie ze standardami Twojej marki.

Sprawdź, z czego jest wykonany ekspozytor nóg kobiecych

Trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania to zasługa włókna szklanego, z którego produkujemy wszystkie nasze manekiny. Na stanie posiadamy różne modele manekinów. Ekspozytor nóg kobiecych ma 118 cm wysokości, a obwód bioder wynosi 87 cm. Postać uniesiona na palcach stoi stabilnie dzięki montażowi z użyciem szklanej podstawy i mocowania w łydkę.

Poznaj warunki realizacji zamówienia dostępnych manekinów na stanie magazynowym u polskiego producenta

Dokonaj zamówienia manekinów od polskiego producenta i skorzystaj z bardzo krótkiego czasu realizacji zamówienia oraz konkurencyjnych cen. Świetne warunki współpracy to główne założenie naszej marki. Dbamy o to, by nasi klienci mogli wykorzystywać w swoich ekspozycjach dostępne manekiny na stanie magazynowym.

Specyfikacja

Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

18 innych produktów w tej samej kategorii: