400-COLUMN Ekspozytor na spodnie

SKU: 400-COLUMN

1 095,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Obok standardowych całopostaciowych manekinów sposobem na urozmaicenie wystawy sklepowej jest ekspozytor. Stojące nogi manekina idealnie sprawdzą się do prezentowania dolnej części odzieży – spodni, spodenek czy spódnic.

Ekspozytor – stojące nogi manekina do Twojego sklepu

Podstawową funkcją ekspozytora jest zaprezentowanie dolnej części ubioru. Bez względu na to, czy będą to spodnie, spodenki czy spódnica – nogi manekina to doskonała baza, aby przedstawić asortyment sklepu potencjalnym klientom. Nasz sklep z manekinami dostarcza na rynek oryginalne konstrukcje, które służą do uzupełnienia wystawy oraz nadania witrynie sklepowej charakteru.

Idealnym tego przykładem jest model 400-COLUMN. Jest on inspirowany figurą typu „kolumna”.Wyróżnia się zatem płaskim brzuchem, brakiem wcięcia w talii oraz wąskimi biodrami o tej samej szerokości co brzuch. Uzupełnieniem są smukłe, długie nogi. Tak właśnie prezentuje się nasz ekspozytor. Stojące nogi manekina znajdą zastosowanie w każdym sklepie odzieżowym, wszędzie tam, gdzie doceniane są nieszablonowe, oryginalne rozwiązania. Zwróćmy również uwagę na ciekawą kobiecą pozę – lekkie wspięcie na palce sprawia, że całość wydaje się optycznie lżejsza.

Sklep z manekinami wysokiej jakości

400 COLUMN został wykonany z wysokiej jakości włókna szklanego. Materiał ten odznacza się dużą wytrzymałością oraz estetyką. Przedstawiany przez nas model dostępny jest w różnych kolorach – z wykończeniem matowym lub z połyskiem. W wersji standardowej występuje w barwie białej (mat). Wraz z ekspozytorem dostarczamy szklaną, okrągłą podstawę. Jej zadaniem jest zapewnienie stabilności całej konstrukcji.

Manekiny całopostaciowe i ekspozytory do sklepu

Jako polski producent manekinów pełnopostaciowych, ekspozytorów oraz akcesoriów wystawowych oferujemy wyłącznie najwyższej jakości modele. Są one wykonane z wytrzymałego materiału i mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat. Nasze manekiny i ekspozytory spełniają wszelkie normy, są konstrukcjami stabilnymi i bezpiecznymi.

Recenzje

Napisz recenzję

18 innych produktów w tej samej kategorii: