400-HOURGLASS Ekspozytor na bieliznę

SKU: 400-HOURGLASS

1 095,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Są takie wystawy sklepowe, obok których nie da się przejść obojętnie. Ekspozytor na bieliznę pozwala na zaprezentowanie oferty sklepu lub butiku. Dzięki temu klienci są w stanie wyobrazić sobie, jak dana rzecz będzie wyglądała na sylwetce

Ekspozytor na bieliznę – pokaż asortyment z najlepszej strony

Model 400-HOURGLASS inspirowany jest figurą typu „klepsydra”. Charakteryzuje się ona pełnymi biodrami i biustem oraz wąską talią. Postać jest zmysłowa i niezwykle kobieca. Dlatego też idealnie sprawdzi się do prezentowania bielizny – uwydatniając zalety tego rodzaju odzieży. Ekspozytor został zaprojektowany z uwzględnieniem lekkiego, naturalnego rozkroku. Dzięki temu całość wydaje się niezwykle realistyczna. Model ten można zestawiać zarówno z damskimi, jak i męskimi „nogami” oraz manekinami pełnopostaciowymi.

Wspięcie na palce nadaje wrażenia lekkości. Takie rozwiązanie jest także korzystne z punktu widzenia możliwości założenia butów na obcasie. Warto także zaznaczyć, że specjalne wcięcie w stopie pozwala na zaprezentowanie letnich modeli obuwia – w tym japonek. Manekin do sklepu z bielizną sprawdzi się również do przedstawiania innych, dolnych części garderoby, w tym spodni, krótkich spodenek oraz spódnic.

Wysokiej jakości manekin do sklepu z bielizną

Model 400-HOURGLASS, podobnie jak pozostałe ekspozytory i manekiny w ofercie MORE Mannequins, wykonany jest z włókna szklanego. To wysokiej jakości materiał, który łączy w sobie praktyczność tworzywa sztucznego z elegancją szkła. Ekspozytor na bieliznę standardowo dostępny jest w wersji białej z wykończeniem matowym. Dostarczany w zestawie ze szklaną, okrągłą podstawą, która zapewnia stabilność konstrukcji.

Ekspozytory od MORE Mannequins

W ofercie polskiego producenta MORE Mannequins dostępne są wysokiej jakości ekspozytory. Ich zadaniem jest możliwość zaprezentowania pełnej oferty sklepu. Ekspozytory z nogami i biodrami zaprojektowano jako bazę do przedstawiania dolnych części garderoby.

Recenzje

Napisz recenzję

18 innych produktów w tej samej kategorii: