400-GOBLET Białe nogi manekina

SKU: 400-GOBLET

1 095,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Nasz sprawdzony sposób na jedyną w swoim rodzaju witrynę sklepową? Manekin – ekspozytor spodni to uniwersalne rozwiązanie, które można zastosować w różnego typu sklepach. To ponadczasowy model, który posłuży przez wiele sezonów – do prezentacji najróżniejszych kolekcji.

Manekin – ekspozytor spodni i nie tylko od MORE Mannequins

Ze względu na ograniczone miejsce czy też charakter asortymentu (przewaga dolnych części garderoby nad górnymi) nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest całopostaciowy manekin. Białe nogi manekina można traktować jako ekspozytor do dolnej części garderoby. Sprawdzą się w przypadku spodni, krótkich spodenek, spódnic, bielizny rajstop czy obuwia.

Model 400 GOBLET powstał na bazie sylwetki typu „kielich”. Górna część ciała jest rozbudowana, natomiast nogi są szczupłe, smukłe. Konstrukcja wyróżnia się kobiecą, delikatną postawą w lekkim rozkroku. To uniesiony na palcach manekin. Ekspozytor spodni w tym wydaniu można wykorzystać także do prezentacji butów na obcasie. Wycięcie w stopie umożliwia przedstawienie pełnej oferty, w tym japonek. Taka uniwersalna konstrukcja z łatwością dopasuje się do każdego sklepu odzieżowego – z asortymentem sportowym, biznesowym czy casualowym.

Wysokiej jakości manekin – nogi do ekspozycji dolnej części garderoby

Ekspozytor odpowiada realnym wymiarom. W wersji standardowej dostępne są w barwie białej z matowym wykończeniem. Na zlecenie klienta wykonujemy konstrukcje w innym, dowolnym kolorze (z wykończeniem matowym lub w połysku). To daje naszym klientom możliwość stworzenia oryginalnej i jedynej w swoim rodzaju wystawy sklepowej. W zestawie dołączamy do wykonanego z włókna szklanego ekspozytora szklaną, okrągłą podstawę, która zapewnia konstrukcji stabilność.

Manekiny i ekspozytory od MORE Mannequins

Szukasz oryginalnych manekinów i ekspozytorów? Chcesz wyróżnić swój sklep na tle konkurencji? Zapoznaj się z pełną ofertą polskiego producenta MORE Mannequins. Oferujemy wysokiej jakości, designerskie konstrukcje, które mogą uzupełnić każdą witrynę sklepową.

Recenzje

Napisz recenzję

18 innych produktów w tej samej kategorii: