LTF-3

1 667,25 zł netto

1 755,00 zł

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość185 cm
Biust83 cm
Talia62 cm
Biodra86 cm
Rozmiar buta39 EU
Obcas10 cm
Płećdamskie
Brand Persona21-27 lat, 27+ lat
MateriałFRP
Kolorbiały mat
Podstawaszklana, okrągła (B-G1)

Klasyczny manekin damski

Wystarczy jedno spojrzenie, aby wiedzieć, że kolekcja, którą prezentujesz na manekinach LTF3 jest skierowana do silnych, niezależnych kobiet, które twardo stąpają po ziemi.


Chcesz zaprezentować biznesowe lub casualowe stylizacje dla kobiet? Manekin wystawowy damski o silnej, zdecydowanej pozie to najlepsza propozycja dla Twojej marki. Całopostaciowy ekspozytor emanuje pewnością siebie. Stoi w rozkroku, jego ręce luźno opadają w dół, gładka głowa typu jajo lub o semi-abstrakcyjnych liniach skierowana jest na wprost odbiorcy. To manekin dla marek, które chcą sprzedawać pewną filozofię. Pozwoli Ci opowiedzieć historię kolekcji, dbając o najlepsze wrażenia ekspozycyjne.

 

Uniwersalny i ponadczasowy design ułatwia planowanie widowiskowych kreacji

Manekin wystawowy damski LTF3 ma prostą, bezproblemową anatomię. Z łatwością pozwala na kreację uniwersalnych wystaw, które przyciągają wzrok. Wszystko za sprawą silnej pozy. Damska sylwetka stoi pewnie, jest gotowa do podejmowania wyzwań. Możesz wybierać spośród dwóch kreacji. Manekin wystawowy damski LTF3 może mieć:

● głowę typu jajo — zupełnie gładką i uniwersalną
● głowę o semi-abstrakcyjnych rysach twarzy — z delikatnie zarysowanym nosem, ustami i żuchwą.

Całopostaciowy ekspozytor w silnej pozie pomaga opowiadać historię

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze marki modowe sprzedają nie tylko odzież, ale też idee. Całopostaciowy ekspozytor w silnej pozie pomoże Ci opowiedzieć filozofię, która towarzyszy prezentowanym projektom.

Co ważne, mimo designerskiego i nowoczesnego charakteru, jest ultra łatwy w codziennej pracy. Można go wyeksponować zarówno solo, jak i z pozostałymi manekinami z kolekcji LOFT. Z łatwością dopasuje się do stylu Twojej marki, ułatwiając pracownikom tworzenie wymownych wystaw sklepowych.

Manekin wystawowy damski z krótkim terminem dostawy

Manekiny z kolekcji LOFT zamówisz z krótkim terminem dostawy. W ramach zestawu otrzymujesz szklaną podstawę do manekina, a także zestaw potrzebnych akcesoriów m.in. farbkę korekcyjną, rękawiczki i kluczyk. Aby złożyć zamówienie, skontaktuj się z naszym opiekunem sprzedaży.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Klasyczny manekin damski

Klasyczny manekin damski

Wystarczy jedno spojrzenie, aby wiedzieć, że kolekcja, którą prezentujesz na manekinach LTF3 jest skierowana do silnych, niezależnych kobiet, które twardo stąpają...

5 innych produktów w tej kolekcji