130-SLTF Piersi manekina

SKU: 130-SLTF

605,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Jako właściciel sklepu z bielizną damską zadbałeś o to, aby każda Twoja klienta znalazła w ofercie wymarzoną bieliznę w każdym rozmiarze? Świetnie! Wychodzenie naprzeciw trendom ciałopozytywności jest Twoim autem. Czy jednak jesteś pewien, że każda klientka wie, że w swojej ofercie posiadasz szeroką rozmiarówkę? Sposobem na skuteczne zaprezentowanie różnorodnego asortymentu jest stworzenie witryny sklepowej, składającej się z bielizny w każdym rozmiarze. Aby ją stworzyć, będziesz potrzebować manekinów w różnych rozmiarach. W tym momencie do gry wkracza MORE Mannequins oferujący piersi manekina w różnych rozmiarach i konfiguracjach!

Piersi manekina dla sklepów bieliźnianych

Prezentowane piersi manekina będą idealne dla mniejszych biustonoszy, w rozmiarze 70B. W naszej ofercie znajdziesz także nieco większe oraz plus size ekspozytory. W przypadku tego modelu skupiliśmy się wyłącznie na wyeksponowaniu piersi, na których zaprezentujesz całą kolekcję biustonoszy dostępną w swojej ofercie. Biel w matowym wykończeniu doskonale współgra z każdym typem bielizny - sportową, codzienną itp.

Ozdobne manekiny w sklepie w nowoczesnej odsłonie

Oryginalne pozy ciała, które przyjmują manekiny w sklepie, mogą Ci posłużyć nie tylko za ekspozytory bielizny. Nie musisz nic zakładać na manekina, by osiągnąć intrygujący i przykuwający efekt. Minimalistyczna biel w matowym wykończeniu będzie doskonale współgrać z eleganckimi czy nawet luksusowymi wnętrzami sklepów z bielizną. Model ten doskonale więc sprawdzi się solo w roli dekoracji witryny czy wnętrza sklepu.

Manekiny w sklepie z błyskawiczną dostawą

Dostępne manekiny w sklepie MORE Mannequins trafiają do naszych klientów w ciągu kilku dni roboczych. Upewnij się jednak, czy wybrany przez Ciebie tors damskiego manekina znajduje się na naszym magazynie. W tym celu koniecznie się z nami skontaktuj - odpowiemy najszybciej, jak to możliwe!

Specyfikacja

Wysokość 41 cm
Klatka 84 cm, 84 cm
Płeć damskie
Kolor biały mat RAL9003
Rozmiar miseczki 70B

Recenzje

Napisz recenzję

7 innych produktów w tej samej kategorii: