ST-R-97 Stojak do manekina na kółkach

SKU: ST-R-97

689,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Mobilny stojak na korpus manekina to produkt niezbędny w każdej pracowni krawieckiej, ale również przydatny na wystawach sklepowych. Stand jest przeznaczony do torsów z kolekcji ATELIER -serie VRA-F u VRA-M.

Chromowana podstawa na manekin krawiecki to produkt najwyższej jakości i co ważne, prosty oraz wygodny w codziennej obsłudze.

Chcesz wprowadzić swojego klienta w klimat pracowni krawieckiej?

Tworzenie niepowtarzalnej wystawy wymaga wyjątkowych rekwizytów. Ta podstawa na manekina krawieckiego jest dziełem sztuki samym w sobie.Stojak na korpus manekina na kółkach wprowadzaw w klimat pracowni krawieckiej. Podkreśl nakład pracy i kunszt sztuki krawieckiej swoich ubrań. Z łatwością przesuniesz go we właściwe miejsce. Warto wybierać produkty, które są wygodne w użytkowaniu i ułatwiają pracę każdego dnia.

Ergonomiczna i elegancka podstawa na manekin krawiecki

Metalowy, chromowany stojak na korpus manekina jest prosty w obsłudze. Zastosowane kółka są odpowiedniej średnicy, aby zapewnić stojakowi stabilność. W pracowni krawieckiej mobilność podstawy nogi na manekin to kluczowa kwestia.

Praca ze stojakiem na kółkach jest znacznie wygodniejsza. Powłoka chromowana to nie tylko elegancki wygląd, ale również trwałość. Proces technologiczny nakładania takiej powłoki gwarantuje długą żywotność produktu.

Najlepszy wybór

Zastanów się i wybierz wygodę czyli stojak do manekina na kółkach. Ułatwi Ci codzienną pracę, niezależnie od tego czy budujesz niepowtarzalną witrynę sklepową czy urządzasz pracownię krawiecką. Zamów już dziś i ciesz się wygodą użytkowania.

Recenzje

Napisz recenzję

11 innych produktów w tej samej kategorii: