L-TS25-60 Metalowa kwadratowa postawa dla manekina

SKU:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

175,00 zł netto

  • biały mat
  • czarny mat
  • szary mat

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Kwadratowa, metalowa podstawa dla torsu manekina dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych, co pozwala dopasować ją do wielu projektów witryny. Zastosowanie torsów w ciekawy sposób urozmaica ekspozycję przyciągając uwagę klienta nieco nietypową prezentacją produktu.

Można eksponować na niej zarówno torsy bez głowy, a jak i wersje z głową. Są on dedykowane do kolekcji: 120 SERIES100 DAMSKIE BEZ GŁOWY (modele 100-LF...), 100 MĘSKIE BEZ GŁOWY (modele 100-LM...), 110 Z GŁOWĄ.

Czy jest mi potrzebna podstawa dla torsu manekina?

Zdecydowanie tak! Ciekawy, urozmaicony projekt witryny to pierwszy krok do przekonania klienta do zakupu. Kwadratowy kształt podstawy dla manekina jest klasyczny i gwarantuje stabilność, zarówno w przypadku torsów z głową, jak i bez głowy. Warto zwrócić uwagę na wysokość (60 cm) - jest to wersja niższa, która w odpowiedniej kompozycji z wersją wysoką (120 cm, model L-TS25-120B) stworzy nieszablonowy projekt. Rurka w standzie nie ma regulacji wysokości, jednak wysokość torsu na ekspozycji możemy dowolnie regulować poprzez włożenie głębiej lub płycej rurki do wnętrza torsu.

Stand jest przeznaczony do ekspozycji torsów ¾ czyli mocowanie umiejscowione jest w lewej nodze.

Czarna, biała czy szara podstawa do manekina

Opcja wyboru spośród aż 3 kolorów (biały, szary i czarny) daje możliwość dopasowania produktów do kolorystyki sklepu i stworzenia spójnej, elegancji witryny. Wszystkie kolory oferowane są w matowym wykończeniu, które jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Odmień swój sklep!

Nie jesteś pewny czy podstawy dla torsu manekina to coś dla Ciebie? Zadzwoń lub napisz do nas, a podpowiemy Ci jak najlepiej wykorzystać je w Twoim sklepie. Odważ się na zmianę w Twojej witrynie i kup podstawę w wybranym przez siebie kolorze. Zapewniamy wysoką jakość. Kwadratowa metalowa podstawa dla manekina to dobry wybór dla Twojego sklepu.

Recenzje

Napisz recenzję

11 innych produktów w tej samej kategorii: