VRA-FNC-CH Nakładka na szyje manekina damskiego

SKU: VRA-FNC-CH

99,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Nakładka na szyję manekina to funkcjonalny dodatek, który może w prosty sposób urozmaicić witrynę sklepową. Ma praktyczne i estetyczne zastosowanie.

Nakładka na szyję manekina-praktyczny dodatek

Designerska końcówka szyi manekina to praktyczne uzupełnienie modelu. Z jej pomocą można urozmaicić wystawę. Wystarczy zamówić dwa takie same manekiny i zestawić je w ze sobą – jeden z głową, drugi natomiast z nakładką na szyję. Taki krok nada całości nowoczesnego designu. Niewątpliwie witryna sklepowa wyróżni się wówczas na tle konkurencji.

Tego typu dodatek nada butikowi klimatu pracowni krawieckiej. Taki zabieg jest szczególnie pożądany w przypadku sklepów, które oferują odzież premium, szytą na miarę czy z limitowanych kolekcji.

Wysokiej jakości końcówka szyi manekina

Nakładka na szyję manekina została wykonana ze stali. Chromowana końcówka podkreśla wysoką jakość wykonania, co jest szczególnie pożądane w przypadku marki dbającej o pozytywny odbiór wśród potencjalnych klientów. Produkt wykonaliśmy z dbałością o detale – aby jak najlepiej odzwierciedlał charakter sklepów segmentu premium.

Nakładka pasuje do damskich torsów VRA-F/T oraz VRA-F/T-B – nowoczesnych modeli wykonanych z połączenia drewna i płótna.

Manekiny i nakładki na szyję do manekinów z dostawą do sklepu

Jesteśmy polskim producentem manekinów oraz akcesoriów do nich. Zapewniamy szybkie terminy realizacji wraz z dostawą do sklepu. Poznaj naszą ofertę i zdecyduj, czy chcesz wyróżnić się na tle konkurencji.

Recenzje

Napisz recenzję

11 innych produktów w tej samej kategorii: