VRA-SS-CH Półka na buty dla manekina

SKU: VRA-SS-CH

169,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Stwórz pełną stylizację z dostępnej w ofercie butiku odzieży, nie zapominając o butach! Aby odpowiednio wyeksponować ten element garderoby, wybierz półkę na buty dla manekina. Dzięki niej zachęcisz klientów do odwiedzin, a przy tym wyeksponujesz każdy element swojej oferty.

Zobacz modele torsów do których pasuje ta półka na buty : VRA-FVRA-M

Wytrzymała półka na buty dla manekina

Półka pod stand manekina została wykonana z chromowanej stali, która cechuje się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również doskonale się prezentuje. Jeśli szukasz rozwiązania na ekspozycję butów, które zostanie z Tobą na długie lata, nie ma lepszego wyboru. Półka na buty dla manekinapasuje wyłącznie do standu ST-R-97, który znajdziesz w naszej ofercie.

Półka pod stand manekina, z którą wyeksponujesz buty

Półka pod stand manekina będzie doskonałym sposobem na urozmaicenie wystawy. Dzięki niej możesz wyeksponować dodatkową parę obuwia. Buty zestawione z pełną stylizacją znacznie częściej zachęcają do zakupu, kiedy znamy ich pełne możliwości. Tworząc taką stylizację możesz także podpowiedzieć, w jaki sposób Twój klient może nosić dany typ obuwia.

Manekin z półką na buty - szybka dostawa

Jedno z najnowszych rozwiązań technicznych może trafić do Twojego butiku w przeciągu kilku dni. Dbamy o to, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni nie tylko z produktów, ale także szybkiego czasu ich dostarczenia. Wybierz naszą półkę pod stand dla manekina, jeśli szukasz idealnego sposobu na ekspozycję posiadanego w ofercie obuwia!

Recenzje

Napisz recenzję

11 innych produktów w tej samej kategorii: