L-TS25-120B Podstawa do torsów 120 cm

SKU: L-TS25-120B

205,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Stabilna podstawa korpusu wys. 120 cm to rozwiązanie praktyczne i funkcjonalne. Pozwala na ekspozycje manekina torsu na tej samej wysokości co manekin pełnopostaciowy. Tors przy zastosowaniu tego standu może stać samodzielnie na witrynie mieć wysokość ok. 180 cm. Ta czarna podstawa jest przeznaczona do serii 120 SERIES, 100 DAMSKIE BEZ GŁOWY100 MĘSKIE BEZ GŁOWY110 Z GŁOWĄ.

Liczy się funkcjonalność: podstawa do manekina regulująca

Elementy wystroju takie jak uchwyt czy podstawa korpusu manekina muszą być przede wszystkim praktyczne. Oczywiście ich wygląd nie jest bez znaczenia, ale to, co naprawdę się liczy to funkcjonalność. Oferowana podstawa do torsów nie ma regulacji wysokość rurki. Wysokość na jakiej stoi tors, możemy regulować poprzez wejście wewnątrz lewej nogi. Im głębiej włożymy rurkę do wnętrza, tym niżej będzie ustawiony tors.

Podstawa do torsów - jak pomoże zbudować idealną kompozycję witryny?

Odpowiednio dobrana wysokość podstaw do torsów to gwarancja naturalnej prezentacji na wystawie, a także dobrego wpasowania manekina się w ogólny wygląd wystawy. Ciekawy układ można zbudować komponując ze sobą różne wysokości podstaw korpusu manekina. Prezentowana opcja ma wysokość 120 cm, ale w ofercie dostępny jest również model o wysokości pręta 60 cm (L-TS25-60). Dobry projekt witryny uwzględnia dobrze dobrane kolory. Idealnie matowa czerń to klasyczny dodatek, który pomoże stworzyć nowoczesną i wysmakowaną ekspozycję, która przyciągnie uwagę klientów.

Kup już dziś! Podstawa korpusu manekina czeka

Zbuduj swoją idealną witrynę wykorzystując czarną podstawę do torsów w matowym wykończeniu. Zamów u nas produkty do Twojego sklepu już dziś. Pamiętaj, że dobrze skomponowana wystawa to wabik na klientów. Jeśli nie jesteś pewny, co wybrać, zadzwoń do nas. Wspólnie na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Recenzje

Napisz recenzję

11 innych produktów w tej samej kategorii: