ST-TRI-120 Stand do torsów

SKU: ST-TRI-120

335,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Wykończona w eleganckiej ponadczasowej czerni noga do manekina krawieckiego w połączeniu z torsami z kolekcji ATELIER ( VRA-F/T /, VRA-M/T / VRA-M-B/TVRA-M2/T / VRA-M2/T-B) tworzy niezwykły klimat pracowni haute couture. Możliwość regulacji wysokości wewnątrz manekina pozwala dostosować produkt do różnych potrzeb. Co ważne, metalowy stojak tripod, wykonany tak, aby służyć przez długie lata.

Trzy czy jednanoga do manekina krawieckiego?

Aby manekin na stojaku stał stabilnie, również podczas pracy, np. poprawiania eksponowanych na nim ubrań, musi być odpowiednio zaprojektowany. Trójramienna podstawa w prezentowanym metalowym stojaku to dobry przykład przemyślanej konstrukcji. Wygląda nowocześnie, a jednocześnie doskonale stabilizuje zamocowanego na stojaku manekina. Regulacja wysokości torsu, odbywa się wewnątrz mocowania manekina.

Ponadczasowa elegancja: czarny metalowy stojak

Matowe wykończenie w kolorze czarny w połączeniu z nowoczesnym kształtem tworzą produkt, który wspaniale urozmaici wnętrze sklepu. Metalowy stojak jest dedykowany do torsów z kolekcji ATELIER.

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, stojak jest nie tylko stabilny, ale co najważniejsze niezwykle wytrzymały i można mieć pewność, że po zakupie posłuży przez długie lata bez śladów użytkowania.

Wybierz swój manekina na stojaku

Kolekcja ATLELIER to wyjątkowe rozwiązania, z którą stworzysz nieszablonowe wnętrze o klimacie pracowni haute couture. Zamów nasz produkt i przykuj uwagę klientów. Postaw na wysoka jakość i eleganckie wykończenie. Satysfakcja i sukces gwarantowane.

Recenzje

Napisz recenzję

11 innych produktów w tej samej kategorii: