400-APPLE Manekin nogi damskie XXL

SKU: 400-APPLE

1 095,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Najlepszą bazą do zaprezentowania odzieży jest manekin. Nogi damski XXL to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu przedstawisz swoim klientkom pełną rozmiarówkę. Taki funkcjonalny dodatek sprawdzi się m.in. w sklepach z ofertą plus size.

Manekin – nogi damskie do spodni i spódnicy

Klientki czasami mają problem z wyobrażeniem sobie tego, jak będą wyglądały w konkretnym ubraniu. Przygotowaliśmy kolekcję ciałopozytywną, która pomoże zaprezentować odzież nie tylko w rozmiarze XS czy S. Najważniejsze jest to, abyśmy dobrze czuli się w tym, co nosimy. To nie my czy nasza sylwetka powinna dopasować się do ubrań, lecz ubrania do nas. 


Szukasz idealnego rozwiązania do sklepu z ofertą plus size? Zwróć uwagę na nasz manekin. Nogi damskie do spodni, spodenek czy spódnicy pomogą w pełni zaprezentować Twój asortyment. Model 400 APPLE nawiązuje do figury typu „jabłko”. Brak wcięcia w talii rekompensowany jest przez pełne, zgrabne pośladki oraz szczupłe nogi.

Wysokiej jakości manekin – nogi damskie XXL

Prezentowany model utrzymaliśmy w kolorystyce bieli w matowym wykończeniu. To uniwersalne rozwiązanie, które z powodzeniem wpisze się w potrzeby każdego typu wystawy sklepowej. Na życzenie zleceniodawcy możemy wykonać model w zupełnie innym, dowolnym kolorze (mat/połysk).


Manekin został wykonany z wysokiej jakości włókna szklanego, które wyróżnia się dużą trwałością. Ponadto prezentuje się niezwykle elegancko, w pewien sposób imitując szkło. Dzięki temu model 400-APPLE świetnie wpisze się w potrzeby witryn w sklepach premium. Zestaw zawiera: manekin oraz szklaną, okrągłą podstawę. Cała konstrukcja jest w pełni stabilna.

Manekiny od polskiego producenta

Jesteśmy MORE Mannequins – polskim producentem wysokiej jakości manekinów wystawowych. W naszej ofercie znajdziesz m.in. modele całopostaciowe, tułowie oraz nakładki na szyje manekinów. Inspirujemy się zarówno pozami dynamicznymi, jak i statycznymi.

Recenzje

Napisz recenzję

18 innych produktów w tej samej kategorii: