STM34 Męski manekin prosta pozycja

SKU:

1 939,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Manekin biały STM34 to postać o prostej i luźnej postawie. Model o wymiarach zbliżonych do rozmiaru L świetnie odwzorowuje typową męską sylwetkę. Postać jest dobrze zbudowana, dzięki czemu sprawdza się na wystawach ze sportową odzieżą, ale nie tylko. Postawna sylwetka dobrze eksponuje również casualowe ubrania.

Srawdź damski odpowienik tego manekina
Zobacz damską kolekję manekinów sportowych 

Wszechstronny manekin w ruchu

STM34 ma atletyczną postawę, dzięki której klasyfikuje się jako model sportowy. Postać ma jednak statyczną i luźną pozycję umożliwiającą wpasowanie manekina zarówno w rolę kibica oglądającego zawody, jak i sportowca, który odpoczywa pomiędzy seriami ćwiczeń. Naturalna pozycja ułatwia stworzenie ekspozycji z innymi manekinami statycznymi lub dynamicznymi. Postać sprawdza się w roli towarzysza zarówno modeli damskich, jak i męskich.

Funkcjonalny manekin całopostaciowy

Model jest nie tylko uniwersalny, ale i niezwykle funkcjonalny. Postać posiada mocowanie w łydkę i kwadratową podstawę zapewniającą stabilną, nieruchomą postawę manekina. Za wytrwałość manekina odpowiadają natomiast materiały, z których został stworzony. Postać wykonana jest z włókna szklanego FRP, a jej dłonie powstały z PCV. Całość pokrywa powłoka anti-scratch, która chroni model przed zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami zewnętrznymi. Odpowiednie wykończenie sprawia, że manekin może zdobić witrynę lub ekspozycję przez długi czas. Do funkcjonalnych aspektów i niezaprzeczalnych atutów modelu należy również specjalne wcięcie między palcami, które umożliwia założenie butów typu japonki.

Kolorowy manekin – dopasuj go do swojej wystawy

STM34 to niezwykle uniwersalna postać, którą bardzo łatwo wkomponować w ekspozycję butiku. W dopasowaniu postaci do sklepowej wystawy pomaga też dostępność modelu w różnych barwach i wykończeniach. Podstawowa wersja jest matowo biała. Jednak specjalnie na Twoje zamówienie wykonamy manekina w dowolnym kolorze lub też w połysku. Wybierz STM34 i stwórz kompleksową wystawę sportową!

Specyfikacja

Wysokość 190 cm
Klatka 105 cm
Pas 83 cm
Biodra 101,5 cm
Płeć męskie
Brand Persona powyżej 21 lat
Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

16 innych produktów w tej samej kategorii: