Kwadratowa metalowa podstawa o wymiarach 39x39 cm

B-39x39-W Kwadratowa metalowa podstawa o wymiarach 39x39 cm

SKU: B-39x39-W

250,00 zł netto

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Podstawa pod manekina musi być dopasowana nie tylko do projektu ekspozycji, ale przede wszystkim do samego manekina. Matowa biel to idealny wybór – najczęściej spotykane manekiny wystawowe są właśnie w tym kolorze. To uniwersalny kolor, sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu.

Zaletą metalowej podstawy jest odporność na czynniki zewnętrzne i trwałość. Kwadratowy kształt zapewnia stabilność nawet w przypadku większych manekinów.

Jakie mocowanie dla manekina wybrać? Mocowanie podstawy do łydki, uda czy stopy?

Jaką rolę pełni uchwyt manekina na ekspozycji?

Oczywiście podtrzymuje manekina. Ale jego wygląd oraz forma mają znaczący wpływ na design całej ekspozycji – co z kolei jest kluczem do przyciągnięcia klienta. Na ogólny odbiór witryny wpływa spójność wyglądu. Zbyt wiele różnych elementów wprowadza chaos odwracając uwagę od produktów. Jak temu zapobiec? Dobierając podstawę pod manekina w odpowiednim kształcie i kolorze. Biel w matowym wykończeniu idealnie będzie pasować do manekinów, które zazwyczaj są oferowane w tym samym kolorze. Takie zestawienie sprawi, że uchwyt manekina nie będzie rzucał się oczy, a uwaga klienta skupi się na prezentowanym ubraniu.

Okrągła czy kwadratowa podstawa pod manekina?

To trudne pytanie, ale z pewnością musi być dopasowana do projektu całego sklepu, a także wytrzymała. Metalowe uchwyty pod manekiny są trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne, a także przetrwają częste użytkowanie. Produkt najlepiej wpasuje się do wnętrz o minimalistycznym charakterze.

Sprawdzona hurtownia podstaw pod manekiny

Aby najlepiej dobrać elementy do Twojej witryny, na przykład uchwyty, postaw na sprawdzonych dostawców. Wybierz hurtownię, w której pracują doświadczeni eksperci, bo doradzą Ci, jak zbudować ekspozycję tak, by przyciągała klientów. Nie wahaj się ani chwili: zadzwoń lub napisz do nas, aby zamówić najlepsze uchwyty i podstawy pod manekiny.

Specyfikacja

Kolor biały mat RAL9003

Recenzje

Napisz recenzję

11 innych produktów w tej samej kategorii: